Praktyczne, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Auta nietuzinkowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o obszernej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby zwiększyć uciechę nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To samochody, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta mogą zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – pustego gruntu, bowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również oryginalne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym i prawa jazdy. Takie maszyny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie auta? To z pewnością byłoby fenomenalne doświadczenie dla smakoszy aut oraz prostych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach starożytnych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne pierwotne samochody.

car audio pioneer

Radioodtwarzacz pioneer

pioneer

głośniki eliptyczne pioneer