W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak naprawdę każda pora jest korzystna na to by zażyć trochę wypoczynku i zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną w pewnych momentach zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, inaczej doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, aby upajać się spokojną oraz komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe Northline

Poprawny dobór samochodowego kufra

Żeby box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod uwagę parę ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie należy ogłosić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu wobec tego w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współbrzmieć. Odpowiednim rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i pewnie najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a oprócz tego należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które trzeba dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.